21 Kasım 2010

Erkeklerin En Sevmediği Kadın Tipleri


Seksi silah olarak kullananlar:İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır.Bu cesur davranış kendi aralarında alkışlanırken, erkeklere göre basit gibi görünen bu insan ihtiyacından kadınların gerçekten vazgeçebileceklerini düşünmeleri gerekiyor.

Vır Vır konuşanlar: Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir.Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor.

Bayılıncaya kadar alışveriş yapanlar:Bir ayakkabı ve giysi mağazasında yeme,içme ve diğer sorumlulukları düşünmeden saatler harcayabilirler.Erkeklere göree en kötüsü onunla dolaşmasını istemesi.Mağaza mağaza, amaçsızca her kıyafete ve ayakkabıya bakarak gerektiğinde büyük paralar ödemekten sıkılıyorlar.

Aşırı duygusallaşanlar: Herşeye ağlamak.Acıklı ya da mutlu bir filme,kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça.Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri.Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken,diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler.Erkekler her dakika omuzlarını ıslatan bir kadın istemiyor.


Kişisel alanlara saldıranlar:Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır.İlişkisinin yada evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir.Bu tür davranıştan aslında kadınlar da erkekler kadar nefret eder.

Gizemli,araştırarak konuşanlar: 'Ne düşünüyorsun' sorusu kadınların erkeğin aşkını anlamalarına yardımcı olan bir soru haline geldi.Erkekler belirsiz,teorik soruların yanıtlarını onların istedikleri doğrultuda vermeye çalışmaktan nefret ediyor.Erkekler eğer gerçekten ruh eşi olduklarına inanırlarsa, cevapları hemen veriyorlar.

Zayıf ve muhtaç olanlar:Bazı kadınlar kıymetli hissetmek erkeklerin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özle olduklarının söylenmesini,etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler.Erkeklere göre bu noktada bir tezat var.Flört sırasında kadınlar ne kadar özgür olduklarını erkeklere göstermek isterken,aşık olduklarında savunmasız hale gelebiliyorlar.Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak,en azından kendi iç dünyalarıyla barışık olanları tercih ediyorlar.

Kıskançlar:Çoğu kadın sevgilisinden ya da erkeklerden başka bir kadının adını duymaktan hoşlanmaz.Erkekler neden kadınların buna aşırı tepki gösterdiklerini çoğu zaman anlayamaz.Eğer erkekten şüphelenmesini gerektirecek bir davranış varda,paranoyasında haklıdır.Boş yere olan size olan güvensizliğinin bedelini erkekler ağır ödememeleri gerektiğini düşünüyor.

Diğer kadınları çekemeyenler:Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde,çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır.Erkeklerin bu tür şeyler söylemesini istemezler.

Olmadığı halde erdemli görünenler:Çoğu kadın erkeklerden daha erdemli olduğunu göstermeye gayret eder.Erkekler kadınların göründükleri kadar saf ve masum olmadıklarını,her insanın hatalarının olabileceğini düşünüyor.


Gönül, çalamazsın aşkın sazını,
Ne perdeye dokun,ne teli incit.
Eğer çekemezsen gülün nazını
Ne dikene dokun ne gülü incit...

Hazırlayan:Magirbas
Slayt olarak;
Erkeklerin En Sevmediği Kadın Tipleri

15 Kasım 2010

Koç Gribi:)Melekler hüzünlü bakmasın bugün,
Çocuklar ağlamasın...
Yüreklerde sevgi kokan çiçekler açsın.
Kucaklaşmalar içten,
Heyecanlar büyük olsun.
HAYIRLI BAYRAMLAR.


------ oooo ------


Koç Gribi:)------ oooo ------

Çok eskidendii..

09 Kasım 2010

Unutmadık!!!


Ömrünü vatanı ve ulusu için harcayan, tarihin kaydettiği
en büyük devrimci Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK,
Türk Ulusunu karanlıktan kurtarıp çağdaşlığa taşıdı,
ancak, yakalandığı hastalıktan kurtulamadı ve
10 Kasım 1938 günü, 57 yaşında iken, hayata gözlerini kapadı.
Ruhu Şad Olsun.
Unutmadık!!!


07 Kasım 2010

Seviyorum Herşeye Rağmen
Ailemi, arkadaşlarımı, dostlarımı ama herşeyden önemlisi insanlara sıfat takmadan tüm herkesi seviyorum.Bana öğrettikleri için, bana verdikleri değer için, beni incittikleri için bile seviyorum.
Bir damla suyun, bir damla suyunu tüketmeyin, ona ihtiyaçı var, ondan destek alıyor,onunla ümitleniyor,bırakın o son damlayı da toprağında bıraksın.
Sizin değerleriniz,düşünceleriniz,kızgınlıklarınız, onlar sizin düşünceleriniz, değerleriniz benim değil veya bir başkasının... Bunun için göstermiş olduğunuz kıskançlıklarınız, kırmalarınız sizin zayıflığınızdır ve bu sebepden ötürü ne beni ne de başkalarını yargılayabilirsiniz...

Mahatma Gandhi
Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür
Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür
Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür
Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür
Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür
Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür
Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür

 
Design by Wordpress Theme | Bloggerized by Free Blogger Templates | free samples without surveys